Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Kultūros centro Krokialaukio skyriuje vyko vaikų popietė „Riedėk, riedėk, marguti“

Po Šv. Velykų balandžio 3 dieną Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Krokialaukio skyriaus ir Alytaus rajono viešosios bibliotekos Krokialaukio filialo darbuotojai sukvietė vaikučius į popietę ,,Riedėk, riedėk, marguti“.

Buvo smagu stebėti, kaip vaikučiai su tėveliais ir močiutėmis rinkosi į renginį nešini spalvingais margučių krepšeliais. O jų išties reikėjo labai daug, nes vyko gražiausio ir stipriausio margučio konkursai bei trys ridenimo rungtys: „Palieski ir pasiimki prizą“, „Toliausiai nuridenk“, „Palieski ir surink daugiausiai“.

Vaikai taip pat išbandė, kurio margutis ilgiausiai suksis žaidime ,,Margučio suktukas“. Pasirodo, Velykų Bobutė ir pagalbininkė Kiškutė taip pat nemažai primargino kiaušinių, kuriuos padovanojo vaikams. Visiems konkursų ir rungčių nugalėtojams Bobutė su Kiškute įteikė po saldžią dovanėlę, o popietei besibaigiant iš dangaus prapliupo „Saldainių lietus“.

Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Krokialaukio skyriaus ir
Alytaus rajono viešosios bibliotekos Krokialaukio filialo informacija

0 atsakymų

Naujienos