Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Edukacinis užsiėmimas „Kalėdinis atvirukas brangiam žmogui“

„Tegu per Kalėdas atkeliauja į Jūsų namus angelas ir atneša ant savo didžiulių sparnų daug meilės ir stebuklų…“ (http://www.dizainogalerija.com)

Gruodžio mėn. 13 dieną Simno gimnazijos trečiokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kalėdų atvirukas brangiam žmogui“. Bibliotekininkė Lina Daniulevičienė mokė, kaip taisyklingai sulankstyti atviruką, išsikirpti bei nupiešti ar priklijuoti reikiamas detales, kad kiekvieno darbelis būtų išskirtinis. Mokiniai susidomėję gamino šventinius atvirukus, kiekvienas stengėsi atlikti darbą savitai. Užsiėmimas suteikė vaikams daug teigiamų emocijų, bendravimo džiaugsmo, nukėlė į švenčių šurmulį.

„Savo rankomis pagaminti atvirukai ne tik mieli patiems, jie gali maloniai nustebinti ir šeimos narius, nes šventinę nuotaiką lemia ne dovanėlėms išleista pinigų suma, o jūsų įdėtas nuoširdumas ir geri linkėjimai,“ – teigė bibliotekininkė.

Tegul Jūsų Kalėdos būna jaukios ir šiltos!

 

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Simno filialo vyresn. bibliotekininkė
Lina Daniulevičienė

0 atsakymų

Naujienos