Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Simno bibliotekoje buvo pinami kalėdiniai vainikai

Gruodžio 11 d. Simno bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu pynėme ir dekoravome kalėdinius vainikus. Žinoma, nebuvo apsieita be floristės Astos Zataveckienės pamokų, pagalbos ir patarimų, kuri mums labai nuosekliai išaiškino vainikų pynimo etapus, patarė, kaip ir kuo juos dekoruoti, kad turėtumėm širdžiai mielą kalėdinę dekoraciją.

Vainikus bibliotekoje galėjo pinti visi: nuo paties mažiausio vaiko, iki vyresnio amžiaus senelių. Jauniausiai dirbtuvių dalyvei – vos ketveri metukai, bet ir jai puikiai sekėsi kurti kalėdines puošmenas. Na, o mūsų darbo rezultatus galite įvertinti foto nuotraukų galerijoje.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Simno filialo informacija

0 atsakymų

Naujienos