Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Prieš Velykas Nemunaičio biblioteka pakvipo vašku

Velykos – viena gražiausių ir svarbiausių pavasario švenčių, kurios su nekantrumu laukia ir maži, ir dideli. Kiekviena šeima turi savas Velykų tradicijas, tačiau margučiai yra šios šventės simbolis.

Kovo 29-osios popietę Nemunaičio bibliotekoje kvepėjo vaškas. Susirinkusios skaitytojos dalijosi velykinių margučių dažymo patirtimi ir išbandė naują būdą – marginimą spalvotu vašku. Šiais laikais turime galimybę sužinoti daugybę tradicinių bei naujoviškų kiaušinių dažymo ir marginimo būdų iš socialinių tinklų, tačiau bendrystė, gyvas žodis ir patirties perdavimas gyvai yra vertingesni.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Nemunaičio filialo vyresn. bibliotekininkė
Daiva Avižienienė

0 atsakymų

Naujienos