Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Popietė „Veltinis – veltinukas“ Užubalių bibliotekoje

Saulutė nušvito ir snaigės ištirpo…

Penktadienį bibliotekoje vyko „Veltinis–veltinukas“ edukacija.

Bibliotekoje viešėjo autorė Henrieta Lapinskaitė, kurios mandalų paroda „Harmonija“ šiuo metu eksponuojama Užubalių filiale. Ji pati plačiai papasakojo ir pristatė savo mandalas, jų unikalumą ir atlikimo technikų įvairovę.

Kartu svečiavosi ir Alytaus Likiškėlių progimnazijos Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos būrelių „Bižuterija“, „Papuošalai“ ir „Namų dekoracijos“ narės. Nors už lango lietinga ir tamsu buvo, pas mus – smagu, linksma ir šurmulinga, bibliotekoje aidėjo smagus juokas ir linksmos istorijos.

Sukome, derinome, smaigstėme ir daigstėme, kūrėme ir gaminome sages, viena už kitą dailesnes ir gražesnes. Moterys jau ir planais pasidalino, kada ir kur puošis savo pagamintomis sagėmis.

O taip nuostabiai gera buvo, kad sutarėme popietę pratęsti ir šeštadienį! Dar „prisikepėm“ naujų sagių – ruošiame kalėdines dovanėles. Kas draugėms, kas mamai, dukrai ar net anūkei, bičiulėms ir bendradarbėms.

Na o popietės pabaigai – arbatėlė, kava, „naujoviškų“ uogienių degustacijos ir tortai.

Niekas neatspėjo kas per uogienės, o jų būta nepaprastų! Skanavome: cidonijų, obuolių ir kriaušių, taip pat cukinijų su apelsinais uogienes bei rūgščius raudonųjų serbentų drebučius.

Didelis AČIŪ dalyvėms ir mažoms, ir didelėms – Jūs nuostabios.

Lauksime ir kitose edukacijose visų.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Užubalių filialo vyresn. bibliotekininkė

Rima Abečiūnė

0 atsakymų

Naujienos