Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Poezijos šventė „Žemės vaikas esu“ Alovėje

Gegužės 27-ąją iš pat ryto neramiai žvalgėmės į dangų, vis galvodami, ar išsklaidys debesys, kad Alovės mokyklos kiemelyje galėtų suskambėti poezijos šventės garsai. Nerimauta visai be reikalo, nes saulė pati panoro dalyvauti šventėje.

Atvyko pulkas Alovės apskrities literatų klubo „Tėkmė“ narių, alytiškis Vytautas Nedzinskas, mūsų kraštiečiai Juozapas Miglinas ir Kęstutis Benedikas. Nenutrūkstanti eiliuotų žodžių tėkmė jaudino, ramino, svaigino ir vilnijo iš širdies į širdį.

Tradicinėje poezijos šventėje dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Aivaras Vyšniauskas, Alovės pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Loreta Alksninienė, mažieji pradinių klasių skaitovai, mokiniai. Susirinkusieji ne tik klausėsi, bet ir vertino.

Bibliotekos skaitytojams liko literatų dovanotos naujausios knygos.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Alovės filialo vyresn. bibliotekininkė
Birutė Jarusevičienė

0 atsakymų

Naujienos