Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Miklusėnų bibliotekoje – keramikos paroda „Fantazijų ir molio žaismas“

Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys. Kad pasiektume įspūdingų dalykų, privalome ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti…..

Keramikė, menininkė Rita Gegužienė nuo pat mažų dienų mylėjo gėles, svajojo ir tikėjo stebuklais…Rita pasakojo, kad nuo mažų dienų ją „traukė“ puodai, ąsočiai, su kuriais dekoruodavo senas tvoras, taip realizuodama savo fantazijas…

Gražu, kada svajonės išsipildo ir gali pamatyti savo fantazijų vaisius. Miklusėnų bibliotekoje eksponuojama keramikės Ritos Gegužienės keramikos darbų paroda „Fantazijų ir molio žaismas“. Renginio metu vykusioje edukacijoje lipdėme draugystės-bendrystės puodynę, prie kurios lipdymo prisilietė ne vieno bibliotekos skaitytojo rankos. Ši puodynė – tai bendrystės simbolis, kuris papuoš bibliotekos patalpas.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Miklusėnų filialo vyresn. bibliotekininkė
Dalė Kočiūnė

0 atsakymų

Naujienos