Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Lietuvos gimtadienį pasitinkant

Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena – viena svarbiausių datų Lietuvos valstybingumo kelyje, simbolizuojanti mūsų stiprybę, skatinanti ugdyti pilietiškumą, puoselėti tradicijas. Ši diena – puiki galimybė paklausti savęs, kiek ši data man svarbi ir koks mano vaidmuo joje.

Valstybingumo kelias Lietuvai nebuvo lengvas, todėl šią dieną prisiminkime tuos, kurie kovojo dėl Lietuvos laisvės, ir tuos, kurie, nepabūgę prievartos, siekė jos atkūrimo. Tik šių drąsių žmonių pastangomis šiandien galime iškelti trispalvę, giedoti „Tautišką giesmę“, reikšti įsitikinimus ir jaustis saugūs savo namuose.

Laisvė, drąsa ir tautos atgimimas – tai praeities kartų dovanos mums. Tad saugokime ir puoselėkime savo Lietuvą – nė viena auka nebus beprasmė, jeigu jos palikimą naudosime teisingai. Tegul ši iškilminga ir reikšminga diena kiekvienam iš mūsų leidžia pajusti dar didesnę meilę Lietuvai.

Gražios ir prasmingos MŪSŲ VISŲ ŠVENTĖS!

Šia proga Eičiūnų kaimo bibliotekoje veikia spaudinių paroda „Dainom skambėk, per amžius būk laisva“.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Eičiūnų filialo vyresn. bibliotekininkė
Regina Germanavičienė

0 atsakymų

Naujienos