Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

„Kraštiečius prisiminus…“ (2 dalis)

Man brangi ir miela tu, gimtine,
Savo laimę matau tavyje.
Tegu skamba gražioj sutartinėj
Tavo vardas brangus – Dzūkija.

(A. Monkeliūnas)

Nežinau, kas ir kada talentingą žmogų pirmą kartą palygino su žvaigžde. Bet ir žvaigždės yra įvairios: vienos ryškios, spindinčios, didelės, o kitos – vos įžiūrimos, netgi tamsios. Koks žmogus bebūtų, bet kiekvienam svarbu būti tarp kitų, turėti, su kuo galėtų aptarti kad ir paprastus kasdieninius darbus, pasidalinti naujienomis, mokytis vieniems iš kitų.

Įprasmindamos Archyvų metus Krokialaukio bibliotekoje parengėme laikraščių straipsnių parodą „Kraštiečius prisiminus…“ (2 dalis), kurią galite pamatyti ir virtualioje erdvėje, Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos „Facebook“ paskyroje.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Krokialaukio filialo vyresn. bibliotekininkė
Jolita Vaičiulienė

0 atsakymų

Naujienos