Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Daugų bibliotekoje pristatyta nauja istorikės Rūtos Kerevičiūtės knyga

Daugų bibliotekoje pristatyta nauja istorikės Rūtos Kerevičiūtės knyga „Daugų visuomeninis gyvenimas 1918–1939 m“. Joje aprašomas Daugų miestelio visuomeninis gyvenimas tarpukario laikotarpiu. Knygoje atsispindi Nepriklausomybės kovos, įvairių organizacijų veikla, o jų tuo metu buvo keturiolika, turgaus įkūrimas, kultūrinis ir socialinis gyvenimas, nušviestas kunigo, Nepriklausomybės Akto signataro Vlado Mirono politinė veikla bei tragiškas jo likimas.

Knyga įdomi dar ir tuo, jog joje minimos daugeliui mums pažįstamos daugiškių pavardės. Pasibaigus knygos pristatymui buvo galima įsigyti autorės knygą su autografu. O norintys papildyti savo asmenines bibliotekėles šią knygą galės įsigyti Mindauginių šventėje Dauguose.

Dėkojame autorei už padovanotą knygą bibliotekai, o visus norinčius susipažinti su visuomeniniu Daugų gyvenimu tarpukariu kviečiame užsukti į biblioteką.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Daugų filialo vyresn. bibliotekininkė
Valė Remeikienė

0 atsakymų

Naujienos