Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.
Alytaus miestas Alytaus rajonas Druskininkų miestas Druskininkų savivaldybė Lazdijų miestas Lazdijų rajonas Varėnos miestas Varėnos rajonas
Alytaus rajonas Krokialaukio seniūnija Foto konkursas „Gražiausi Krokialaukio gamtos vaizdai“

Už lango pavasaris. Dar ankstyvas, stokojantis šiltos saulės, šviežios žalumos, nuo paukščių giesmių aidinčių miškų. Dienos kasdien po keletą sekundžių „pavagia“ laiko iš nakties, darganotas oras ir tamsa po truputį traukiasi, saulė vis dažniau ir dažniau pasitinka mus rytais, tad vis daugiau atsiranda pagundos traukti į gamtą.

Visi, visi, kurie myli gamtą, kurie nors retkarčiais su fotoaparatu išskuba į miškus, laukus, paupius ar paežeres, kad įamžintų savo įspūdžius – kerintį ir nepakartojamą gyvūnų bei augalų pasaulį, įstabiausias jo gyvenimo akimirkas, patirtus netikėtus susitikimus, suskubo patys ir paragino savo pažįstamus bei draugus sudalyvauti gražiausių Krokialaukio miestelio gamtos akimirkų konkurse. Galerijoje pateikiama keletas konkurso nuotraukų.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Krokialaukio filialo vyresn. bibliotekininkė
Jo
lita Vaičiulienė