Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Verebiejų bibliotekoje pristatyta poetės Vidos Jurkienės poezijos knyga „Ateina laimė“

Spausdinti

Lapkričio 16 dieną ARSVB Verebiejų filiale pristatyta poetės Vidos Jurkienės trečioji poezijos knyga „Ateina laimė“. Pristatymo vieta – Verebiejai pasirinkta neatsitiktinai: čia poetė augo ir gyveno iki ketvirtos klasės. Turbūt dėl šios priežasties pristatymas buvo jaukus ir šiltas. Čia poetę pasitiko jos buvusioji mokytoja, kaimynai, giminės.

Pristatymo metu eiles skaitė poetės Viltauta Pocienė, Mudita Makaveckienė, Palmyra Pracuvienė ir pati autorė. Muzikinius kūrinius susirinkusiems dovanojo poetė Ernesta Kučinskienė, kuri taip pat trumpai pristatė ir apžvelgė savo pirmąją, dar spaustuvės dažais kvepiančią knygą „Vėjo spalvos“.

 

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Verebiejų filialo vyresn. bibliotekininkė
Sandra Sejavičienė

0 atsakymų

Naujienos