Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Užupių bibliotekoje veikia fotografijų paroda „Akimirkos gamtoje“

 Užupių bibliotekoje nuo birželio 2 dienos veikia fotografijų paroda „Akimirkos gamtoje“. Parodos autorė jauna, išradinga ,kūrybinga ir meniniais fotografijos gebėjimais apdovanota-trisdešimtmetė iš Užupių kaimo kilusi Inga Čekalovienė. Darbų autorė prisipažino, jog fotografija domisi nuo vaikystės, o labiausiai mėgsta fotografuoti architektūrinius pastatus ir gamtą.

2017 metais Inga dalyvavo Varėnoje vykusioje fotografijų parodoje „Kai grybais lietus lis“. Konkurso kategorijoje „Grybai mano akimis“ ji gavo padėką.

Atidžiai apžiūrėjus parodą sunku patikėti, kad mus supa tiek nuostabių gamtos kūrinių, kurių savo kasdieninėje aplinkoje net nepastebime. Fotografijos suteikia galimybę pajusti gamtos trapumą, laikinumą, o kartu ir amžinybę. Atrodo, iš smulkmenų sudarytas gamtos grožis yra nepakartojamas ir beribis.

Ačiū tariu Ingai už galimybę eksponuoti nuotraukas bibliotekoje.

Paroda veiks iki birželio 17 dienos. Kviečiu visus apsilankyti.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Užupių filialo vyresn. bibliotekininkė
Irutė Pačiauskienė

0 atsakymų

Naujienos