Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Literatūrinė valandėlė, skirta poetės Almos Karosaitės 75-osioms gimimo metinėms

Krokialaukio gimnazijos pradinių klasių mokiniams buvo organizuota integruota pamoka-literatūrinė valandėlė „Eilėraščiai, virtę dainomis“, skirta poetės Almos Karosaitės 75-osioms gimimo metinėms. Mokiniai, išklausę bibliotekininkės Daivos pasakojimą apie Almos Karosaitės vaikystę bei kūrybą, pristatė pačius mėgstamiausius eilėraščius, dalijosi įspūdžiais apie herojus, pasakojo jų nuotykius.

Almos Karosaitės eilėraščiai itin melodingi ir skambūs, todėl dauguma jų virtę dainomis. Muzikos mokytojos Virginijos Šalomskienės padedami mokiniai ne tik klausėsi dainelių, bet ir patys dainavo karaoke apie išdykėles mergaites Mildą ir Matildą, katinėlį Rainiuką.

Užsiėmimo metu mokiniai ne tik susipažino su poetės kūryba, bet ir mokėsi gražiai bendrauti, kaip atskirti gėrį nuo blogio. Jie suprato, kad knygelių skaitymas padeda geriau pažinti vieni kitus, mylėti ir žmones, ir gyvūnėlius, kad be knygelių skaitymo gyventi būtų neįdomu.

Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Krokialaukio filialo vyresn. bibliotekininkė
Daiva Kalasauskienė

0 atsakymų

Naujienos