Svetainė „Dainavos kraštas“ skirta Alytaus apskrities bibliotekų kraštotyros informacijos sklaidai internete. Jos tikslas – atskleisti visuomenei, nutolusiam vartotojui (lietuviams užsienyje, moksleiviams, visiems besidomintiems Dainavos kraštu) vienoje vietoje sutelktą, susistemintą, atrinktą, išliekamąją vertę turinčią ir bibliografiniais sąrašais paremtą informaciją apie Alytaus apskritį – turtingos istorijos ir savitų tradicijų kraštą.

Juozo Gecevičiaus paroda „Spalvų muzika“ Simno bibliotekoje

Liepos 10 d. Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Simno filiale atidaryta Lietuvos dailininkų sąjungos nario, tapytojo, grafiko, keramiko Juozo Gecevičiaus paroda „Spalvų muzika“, skirta mažajai Lietuvos kultūros sostinei Simnui.

Parodos atidaryme dalyvavo pats autorius. Jis pripažino seniai galvojęs apie savo kūrybos parodą Simne, kadangi tai jam širdžiai mielas kraštas. Mat J. Gecevičius kilęs iš Krosnos ir mokėsi Simno gimnazijoje. Autorių čia sutiko gausus būrys draugų, buvusių kaimynų, kolegų. Parodos atidarymas buvo šiltas ir jaukus, žodį tarė ne vienas atėjęs svečias. Buvo pasidalinta įspūdžiais, kuriuos jiems paliko paroda ir prisiminimais dar iš tų laikų, kuomet Juozas Gecevičius gyveno Krosnoje. Parodoje autorius pristatė savo dvidešimt tris akvarele tapytus darbus.

Parodos atidarymo metu Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius A. Vyšniauskas padėkojo autoriui už bendrystę su Alytaus rajono savivaldybės viešąja biblioteka ir įteikė simbolinę atminimo dovanėlę. Tai pat direktorius apdovanojo konkurso „Velykinis Kiaušinis, katinas ir pabėgusi pelė” dalyvius.

J. Gecevičiaus paroda veiks iki rugpjūčio 14 d. Kviečiame aplankyti.

    Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Simno filialas

0 atsakymų

Naujienos